אימון עסקי

אימון אישי עסקי

אימון עסקי | אימון לעסקים | ייעוץ

רוצים ליעל את העסק שלכם, לדעת כיצד להתנהל מול עובדים או שותפים בעסק, מול לקוחות ולדעת לתמרן בין שלל המטלות שמציפות בעל עסק מתחיל וגם בהמשך? רוצים לא רק לשרוד עם העסק הקיים אלא גם להגדיל את ההכנסות של העסק ולהוביל אותו לנסוק כלפי מעלה לגבהים חדשים שלא הכרתם? גם אם אתם עדיין בחיתולים, בתחילתו של עסק חדש, וגם אם אתם בעלי עסק וותיק שצריך ייעול ושיפור כדי שהוא יוכל לתפקד, אימון עסקי יכול לעזור לכם לצמוח ובמקרים מסוימים גם להציל את העסק שלכם מפני אבדון וקריסה כלכלית ברמה זו או אחרת.

מהו אימון עסקי?

האימון העסקי הוא תחום ייעוץ שהתפתח מאוד בשנים האחרונות. עם ההתפתחות של התחום הוא התחלק לכמה אפיקים כמו אימון עסקי, אימון זוגי , אימון משפחתי. המוביל את התהליך נקרא מאמן – קאוצ'ר בלועזית ותפקידו באמצעות הקשבה גמורה ואמפטית להקשיב לדברי המתאמן, לשאול אותו שאלות פתוחות מלאות עומק ומחשבה שיסייעו לו להוציא מעצמו את היעדים והמטרות אליהם הוא שואף להגיע וכמובן את הדרך להשגת המטרה המבוקשת.

איך אימון עסקי עובד?

היופי שבתהליך הזה הוא העובדה שהכול מגיע מהאדם המתאמן, אין פירושו של דבר שהמאמן מכניס למתאמן מילים לפה או יוצר תלות בינו לבין המתאמן. מטרת העל בתהליך היא לשדר למתאמן שכל הפתרונות נמצאים אצלו בפנימיות נפשו . התפקיד של המאמן הוא להקשיב ולשקף למתאמן את דבריו , לשאול אותו שאלות מכוונות – שזוהי מיומנות חשובה ביותר ויחד עמו להציב יעדים ומטרות על שהאדם המתאמן שואף להגיע אליהם.

אימון עסקי – הדרך שלך להצליח!

אימון עסקי שם דגש על שיחות על המצוי והרצוי בעסק והצבת דרכי פעולה שיובילו את בעל העסק להשגת מטרות בעסק שלו. המקצועיות של המאמן חשובה ביותר ויש לברר שהוא אכן מומחה בתחום העסקי המסוים שכן אינו דומה אופי של אימון עסקי לאימון משפחתי או זוגי אלו שני תחומים נפרדים שהמשותף ביניהם היא אופן התהליך שנעשה באמצעות שיחות אימון ושאלת שאלות משמעותיות ומכוונות לשינוי.

בבסיס האימון העסקי עומדת ההנחה שכל אדם, אם רק ירצה שינוי והגשמה עצמית מסוגל לקדם את העסק ואף להקימו מאפס וליהנות מעשייה, מצמיחה ומשגשוג.

רוצים להתייעץ, לקבל הכוונה, האם העסק שלכם זקוק לאימון עסקי?
אשמח לעמוד לשירותכם, לחצו כאן
שלכם, גרסיאלה

המומלצים שלנו לפריצת דרך עסקית

הישארו מעודכנים

פעילויות נוספות בהן תמצאו עניין