סדנא יחידה בארץ לגילוי הייחודיות האותנטית שבך, זו שלא ניתן להעתיקה, זו שמשאירה חותם אישי אחריך. בעלי עסקים רבים בוחרים להתעלם משלב ראשון וחיוני. וחבל. כי זו תחנה חיונית בבניית עסק מצליח, שמבטיחה שגשוג איתן לטווח ארוך.

אם גם אתה מחפש דרך חדשה להאיר את העסק ולמשוך אליך לקוחות חדשים; אם שיווק פרסונלי טרם יצרת ואתה  רואה את עצמך יורה לכל כיוון; אם אתה מחפש נוכחות חזקה יותר מול עמיתיך; אם אתה איש מקצוע טוב אך אין לך מושג איזה מהלכים לבצע כיצד להוביל; אם אתה רוצה להתפרנס מהעסק בכבוד אך משום מה לא הולך כפי שהיית רוצה

הצטרף אלינו למחזור הקרוב של "הזרקור" – הסדנא שתתן לך זהות. היא זו שתלמד אותך כיצד לזהור בתחומך,  כך שאי אפשר יהיה להתעלם ממך ושבעזרתה תוכל להתקדם ולעבור לשלב הבא.

במשך שלושה עשורים של עבודה נפגשתי עם אלפי בעלי עסקים קטנים ובינוניים.  דבר ברור לי: נכון שקיימים הרבה מאוד עסקים דומים או אפילו זהים לזה שלך, אין עוד עסק אחד כמוך בדיוק!  עם התכונות שאתה סיגלת, עם האופי שאתה גיבשת, עם הניסיון שאתה צברת.

אני יכולה להבטיח לך שברגעים אלה ממש, מאות אנשים מחפשים את הפתרון שלך דרך המוצר או השירות הייחודי שאתה מציע… אם רק תדע לאפיין את הייחודיות בו, אם רק תדע להאמין ביתרונות שלו…

סדנת "הזרקור" נוצרה על ידי המנטורית גרסיאלה שפירו-גולדמן ומועברת כלולאה ראשונה בשרשרת הפעילויות המרתקות מבית מרכז גרייס™ למען קידום עסקים קטנים. סדנת "הזרקור" מתקיימת בקבוצות קטנות ואינטימיות כדי לאפשר למנטורית להגיע לכל משתתף ויחד לזקק את הייחודיות הטמונה בו וכדי לאפשר לכל משתתף להפיק מקסימום תועלת מהסדנא.

התכנים, הרעיונות, הכלים, התרגילים והמיומנויות שמוענקים בסדנא הוכיחו את עצמם אצל מאות בעלי עסקים שהפכו למותגים מובילים בתחומם. בקרוב אצלך!  הסדנא תעניק לכם זרקור בגוון אישי… שיהיה קשה מאוד להתעלם ממנו !  קחו צ'אנס.  אפשרו לכם להתקדם עוד יותר!

השינוי שלך מתחיל כאן.  תן צ'אנס לכוחה של הייחודיות שלך! הגילוי הזה יפתיע אותך!

הצטרף ל- "הזרקור"
לפרטים נוספים ולהרשמה לסדנא הקרובה, לחץ כאן