הקמת עסק כל מה שצריך לדעת

הקמת עסק | הקמת עסקים | עסק חדש

החלטתם על הקמת עסק חדש? בשעה טובה. אמנם פתיחת עסק יכול להיות מהלך מורכב ומלא באתגרים, עם הדרכה וליווי נכונים ועם המידע המתאים אתם עשויים לגלות שזו הבחירה הכי טובה שעשיתם בתקופה האחרונה, שתכניס לכם הרבה עניין, הנאה וכסף.
מנטור עסקי שיווקי מנוסה ובעל מוניטין מעמיד לרשותכם עולם של ניסיון מקיף, קשרים עסקיים ומעניק לכם הכוונה אישית על פי תכנית פעולה מסודרת עם מטרות ברורות. כשיש לכם למי לפנות ועם מי להתייעץ בכל תחומי העסק ובכל שלב של הקמתו, יש לכם יתרון עצום על פני כל המתחרים.

עם מנטור עסקי שיווקי תשיגו:
מיקוד עסקי – מי אתם? מה אתם עושים? למה זה חשוב? בדיקת תחום הפעילות והענף בו הוא פועל העסק החדש
בידול עסקי – גילוי ייחודיות עסקית ובחירת נישה בתחום שיעניקו לכם ולעסק יתרון גדול מול המתחרים
זיהוי וניתוח קהל היעד – לאיזה קהל יעד כדאי לכם לפנות? איזה קהל יעד אתם מעדיפים? מה מניע אותו, מה הם המאפיינים שלו, מה הם הרגלי הקניה שלו, הרקע הדמוגרפי והסוציו אקונומי
שיווק ומיתוג אסטרטגי – בחירת שם לעסק, יצירת זיהות מיתוגית, בניית אתר, חידוד מסרים שיווקיים, נוכחות ברשתות חברתיות, יצירת רשימת תפוצה, נטוורקינג, שיתופי פעולה ועוד.
איך ואיפה תשווקו את העסק החדש? מה הכי כדאי?
נתנהל בעולם החדש: נבחר ערוצי שיווק מתאימים לעסק שלכם, ניצור אסטרטגיות שיווקיות מותאמת לעסק החדש.  נלמד להתייעל ולעבוד תוך לוחות זמנים מוגדרים. נקים מועדון חברים. נבנה רשימות תפוצה.
תכנית עסקית מפורטת הכוללת – חזון העסק, תקציב, תמחור מוצרים/שירות, תזרים מזומנים וגם אילו משאבים (זמן וכסף) אני יכול וצריך להשקיע בפתיחת העסק החדש ובמהלך התנהלותו
מה הכי כדאי לכם? עוסק פטור? עוסק מורשה? ומתי בכלל פותחים תיק במס הכנסה? האם חייבים רואה חשבון? או אפשר להסתדר לבד? מהיכן ניתן לקבל מימון להפעלת המיזם או פעילויות אחרות הנדרשות? (במידת הצורך)
תמיכה וליווי רגשי – הגברת המוטיבציה, התגברות על פחדים, חיזוק הביטחון העצמי
ניהול זמן – תכנון נכון של הזמן שעומד לרשותכם.  איזון בית-עסק-משפחה-אתם. נהלי התנהלות יעילה בעסק. מה חשוב יותר ומה פחות חשוב לעשות קודם.
הימנעות מטעויות של עסקים מתחילים – באמצעות סודות עסקיים ועצות שוות זהב
מיתוג מוביל – יצירת בידול, לוגו, בחירת צבעי העסק, שיתופי פעולה, חידושים, תוקף, טיפוח איזה מותג אתם בונים כך יזהו אתכם בקלות.  כיצד לבלוט בין העמיתים ולהיות שונה ומושך לקוחות בין אלפי העסקים הדומים או הזהים לכם.  נעשה את הצעדים הנכונים לבניית מותג מוביל מהרגע הראשון
מנטורינג וליווי מקצועי – שלב חיוני להצלחה בכל עסק חדש. למיקוד אישי ולעשיית סדר, החוסכים בהתפזרות. לחסכון בטעויות, זמן, כסף ואנרגיות.
להתלוות במנטור לדרך זו בחירה של עצמאיים שלא מתפשרים ובוחרים להצליח מההתחלה, ובדרך גם מרוויחים מהניסיון, מהשכלתו ומקשריו של המנטור
וגם…. נעסוק בשיפור יכולות טכניות מול מחשב, שיפור יכולות מכירה, כתיבה שיווקית של מסרים, מאמרים, כותרות, מודעות ועוד.

הקמת עסק חדש
הקמת עסק חדש

למה אנחנו? כי לא קיים עסק מצליח שעובד בלי שיווק. וכפי שנעזרים בקבלן בניין כאשר רוצים לשפץ את הבית או פונים לסוכן ביטוח בשעת רכישת ביטוח חיים, כך מנטור עסקי שיווקי יסלול לך את הדרך ויחסוך לך הרבה מאוד כסף, אנרגיות וזמן. במיוחד בעת פתיחת עסק חדש וכמות משאבים מוגבלת, חשוב שלצדכם יעמוד מנטור עסקי שיווקי מנוסה שייתן לכם כלים פרקטיים באופן מקיף. מרכז גרייס™-מנטורינג להצלחה מעניק ללקוחותיו מעל ל- 30 שנות ניסיון יחד עם קשת רחבה של מוצרים ושירותים המותאמים לעסקים בתחילת דרכם. סביבת הפעילות שלנו מתמקדת בכמה פרמטרים חשובים לכל בעל עסק בתחילת דרכו שמקטינה ואף מונעת טעויות של עסקים מתחילים, באמצעות סודות עסקיים, עצות שוות זהב ניסיון וידע נרחב בתחום.

מתעניין? רכשת ידע, ניסיון או לימודים במהלך השנים וחושב להקים עסק חדש? תבורך!
צור איתנו קשר, לחץ כאן
אנו נחזור אליך בהקדם. כי עסקים חדשים זה אנחנו!

המומלצים שלנו לפריצת דרך עסקית

הישארו מעודכנים