קאבר תרומה לקהילה

למען הקהילה

מרכז גרייס™ – מנטורינג להצלחה פועל למען הקהילה מיום היווסדו מתוך פילוסופיית חיים שעל פיה פעילות למען הקהילה היא חלק ממחויבות עסקית, חברתית ותרבותית. אנו רואים בתרומה לקהילה שליחות חשובה וחלק מהותי מהערכים בהם אנו מאמינים ומקדמים. כחלק מהמעורבות החברתית של מרכז גרייס™, מופעלים פרויקטים התנדבותיים עבור מגזרים שונים, בארץ ובחו"ל.

למען הקהילה

סיוע לעמותות ללא כוונת רווח
מרכז גרייס™
מספק לעמותות ללא כוונת רווח שירותי מנטורינג עסקי שיווקי, הרצאות על מנהיגות ואסטרטגיות לקידום האישי והעסקי- בארץ ובחו"ל. וכמו כן, מרכז גרייס™ מסייע להן גם בפעילויות מגבית למען מטרותיהן הברוכות.  לדוגמא: תרומת הכנסות מכנסי המרכז לארגון לתת, בראש השנה ואחרים רבים

סיוע לנשים יזמיות
מתן מנטורינג במנהיגות אישית, פיתוח עסקי ואסטרטגיות שיווק העסק, במסגרת הקרן הבינלאומית היוקרתית שהקימה הגב' שרי בלייר באנגליה.  גרסיאלה שפירו-גולדמן נבחרה להיות חלק בסגל המנטורינג המוביל של הקרן שחוצה גבולות פיזיים ותרבותיים ומחולל שינוי מהותי בחייהן של נשים יזמיות ממדינות מתפתחות ברחבי העולם.

פעילות עבור נשים במסגרת "ויצ"ו"
הקמת קבוצת נשים "ויצ"ו -אגף דרום אמריקה" ברחובות. מטרת הקבוצה טיפוח נשים מוכות גורל, הקמת בית גיל הזהב וטיפול בקליטתם של עולים חדשים- בחודשיהם הראשונים בישראל.

 הסדנא לאמנות, יבנה
הקמת פרויקט למתן מלגות אמנות לילדי יבנה. במסגרת פורום "ידידי הסדנה לאמנות" בו חברות גם גרסיאלה שפירו-גולדמן, הגב' דויה גוב ארי, פסיכולוגית ואשת ראש עיריית ונשים מתנדבות נוספות הוקם פרויקט מלהיב לאיסוף תרומות בעבור מלגות ללימוד אמנות חינם, לילדי העיר יבנה.

אימון אישי לעולים חדשים
מרכז גרייס™-מנטורינג להצלחה
נטל חלק פעיל בפרויקט משותף של לשכת המאמנים בישראל והסוכנות היהודית. מטרת הפרויקט הייתה להקל על קליטתם של עולים חדשים בישראל, על ידי אימון אישי למטרות ממוקדות, וכמן כן הכרות עם הקהילה והתרבות בארץ.

פעילות למען תחום האימון בארץ
בתקופת כהונתה של גרסיאלה שפירו-גולדמן כחברה בוועד המנהל, הקימה יחד עם קבוצה מצומצמת ואיכותית של מאמנים, את עמותת ICF ישראל למצוינות מקצוע האימון. ICF (International Coach Federation), הוא הארגון המוביל בעולם לאימון למצוינות מקצועית, טיפוח ערכים, סיוע לחברה ולקהילה. במסגרת העמותה נערכו שלל פעילויות למען קהילת המאמנים בארץ: קורסים, הדרכות, כנסים, הקמת אתר ICF ישראל, הפקת אירועים שונים, הרצאות אורח של מאמנים בכירים מחו"ל ופעילויות התנדבותיות למען הקהילה.

קידום פרויקטים משותפים בין ישראל למדינות דוברות ספרדית
גרסיאלה שפירו-גולדמן
, חברה בגרעין המייסד של לשכת המסחר ישראל-ספרד, שמטרתו היתה לקדם פרויקטים מסחריים ותרבותיים מגוונים בין ישראל למדינות דוברות ספרדית.  גרסיאלה חברה גם בגרעין המייסד של "פורום ידידי שגרירות ישראל-אורוגוואי" בראשות מר פומבו, שגריר אורוגוואי בישראל. במסגרת הפורום נערכה פעילות התנדבותית של איסוף, מחקר, הקמה וניהול של מאגר ממוחשב של כלל אזרחי אורוגוואי המתגוררים בישראל.

טיפוח הסביבה בישראל
גרסיאלה שפירו-גולדמן היתה לחברה בפורום לשיפוט מטעם "המועצה לישראל יפה" בתחרויות ארציות למען טיפוח סביבתי בתעשייה ושמירה על ערכי האסתטיקה. הפעילות כללה עידוד התעשיינים להשקיע את מרצם בעיצוב, תכנון, בניה ויצירה, שיאדירו את יופייה של התעשייה הישראלי בארץ.

logoes2

המומלצים שלנו לפריצת דרך עסקית

הישארו מעודכנים