מנטורינג להקמת עסק חדש

הקמת עסק חדש | המעבר משכיר לעצמאי | כניסה לענף חדש

אנשים רבים שואפים להתנתק מכבלי השעות המגבילות, הבוס הקשוח, המשכורת הלא מספקת, השחיקה, העיסוק בתחום שאינו מעניין אותם וחולמים להגשים את עצמם כעצמאים. אחרים רוצים להקים עסק ולהתפרנס מידע, לימודים או מניסיון שנצבר במהלך השנים. כיצד מתחילים?  כיצד לבנות עסק נכון, מהיסודות? מה צריך להיות הצעד הראשון? מה עושים? כדי לעשות את הצעד הראשוני חשוב מאוד להיעזר בליווי צמוד של אדם מומחה, מנוסה, מקצועי ואמפתי. במילה אחת – מנטור.

כמנטורית עסקית, אני משמשת עבור לקוחותיי בתפקיד משולב של מדריכה, מנהיגה ויועץ מקצועי המספק לכם בהירות, כלים, ידע וניסיון מוכחים, ליווי מקצועי, תמיכה ומוטיבציה לפתיחת עסק מצליח. המנטור עוזר לך לגלות דרכים מתאימות, להתגבר על הפחדים, מעודד אותך לצאת מאזור הנוחות, לשנות דפוסי חשיבה ובעיקר להאמין בעצמך וביכולות שלך.

המנטור עוזר לזהות כישורים ויכולות – מה מלהיב אותך? מה יגרום לך לקום בבוקר עם חיוך על הפנים? איך ניתן לתעל את ניסיון החיים שלך והתחומים בהם התמקצעת לעסק מצליח? מה כדאי לך ללמוד על מנת להתמקצע בתחום?

בעזרת המנטור תוכלו להחליט איזה סוג עסק הכי מתאים לך מבחינת האופי, אורח החיים והתקציב. תוכל לפנות לתחום חדש לחלוטין או להפוך את התחום בו עסקת כשכיר לעסק. כך הסיפור העסקי של חגי טויטו – שהפך מרתך שכיר לא ממומש שמרוויח 6,500 ש"ח לחודש לבעלים של בית המלאכה "חגי ריתוכים" ההולך ומתפתח ומרוויח עשרות אלפים כל חודש, עם פריסה ארצית ולאחרונה עם נגיעות גם בחו"ל.
הקשיבו למהפך המדהים של חגי טויטו: "אני הצלחתי"

לאחר בחירת תחום ההתמחות, המנטור עסקי שיווקי מלווה אותך בכל שלבי בניית העסק כולל: פתיחת עסק, סוגי חשבונות בבנק, קביעת מטרות ויעדים, תכנית שיווקית, הגדרת קהל היעד, בדיקת המתחרים, תכנון תקציבי, חשיפה מדויקת עם נראות מרימה במדיות הונות: פייסבוק, ניוזלטרים, דפי נחיתה ועוד, מיתוג, כתיבת נהלים, סדר וארגון, כלים להתייעלות, אסטרטגיות שיווקיות, שיתופי פעולה, נטוורקינג,  תזרים מזומנים, ועוד הרבה.

תהליך ליווי עסקי ב-5 צעדים של מרכז גרייס™ : 1.  אפיון עסקי ומציאת בידול, 2.  מיתוג ובניית שפה גרפית, 3. בניית אסטרטגיה שיווקית, 4.  בחירת פלטפורמות לשיווק ולפרסום, 5.  יישום יום יומי של התהליך תוך הצבת יעדים ברורים ועמידה בהם.

מנטור עסקי שיווקי עוזר לך גם לבחור שם לעסק, לעצב לוגו, כרטיסי ביקור, דפי לוגו ומעטפות, להקים ולנהל עמודי פייסבוק, לבנות אתר ועוד ועוד

לאחר הקמת העסק המנטור עסקי שיווקי ממשיך ללוות אותך במגוון נושאים כמו: שמירה על חדשנות בעסק בעזרת רעיונות חדשים, לימודים והשתתפות בכנסים, ניהול נכון של זמן, שמירה על איזון בין בית לעסק, פיתוח העסק.

אנשים שעוברים מסטטוס של שכירים לעצמאים, זוכים לחופש רגשי וכלכלי ומחזירים לעצמם את השליטה על הזמן והחיים שלהם.
גם אתם יכולים לעשות את המהפך משכיר לעצמאי!
ליצירת קשר ולקביעת פגישה עם המנטורית גרסיאלה שפירו-גולדמן לחצו כאן ומלאו פרטים.

 אני מבטיחה לחזור בהקדם.  תודה!  שלך, גרסיאלה

המומלצים שלנו לפריצת דרך עסקית

הישארו מעודכנים

פעילויות נוספות בהן תמצאו עניין