העבודה מתחילה להימאס לך?
רגע לפני כל החלטה ובשיא הכנות, שאל את עצמך ונסה לזהות את הסיבה האמתית שהביאה אותך להחלטה זו.
האם נמאס לך סוג העבודה? או אולי את מקום העבודה עצמו?.  האם אתה רוצה לשנות כי רע לך או כי מרגיש שרוצה להתקדם ולצמוח?  או אולי, מרוב שחיקה ההערכה העצמית שלך נעלמה ונותנת כאן את אותותיה.

רובנו בוחרים קריירה לפי שיקולים חיצוניים כמו: הכנסה, נוחות, השפעה של ההורים, במקום לפי הרצונות והתשוקות שלנו. במשך השנים אנחנו מתחילים לחוש תסכול, שעמום וחוסר הגשמה עצמית. גורמים כמו הרגל, מחויבויות הפיננסיות ולחץ סביבתי אלה מונעים מאתנו לבצע שינויים בקריירה ואנחנו נשארים תקועים.

מנטורינג לקריירה, למי מיועד?
מיועד למי שמכוונים לתפקידי ניהול וניהול בכיר ורוצים לקבל כלים כדי להיות גורם מוביל בארגון, כדי לנוע קדימה הרבה יותר מהר ולתפקידים הרבה יותר משמעותיים.
מיועד גם למי שאין לו כיוון מקצועי כלל, ולמי שמרגיש שרוצה לעשות שינוי רק לא יודע איך ולאן.

מנטורינג לקריירה, מהי המטרה?
לאפשר לך ליצור שינוי מאחד משני הסוגים הבאים: או בתוך העיסוק עצמו, או לשנות עיסוק כלל, ולעשות זאת עם ליווי והדרכה מתאימים, באופן קל, פשוט ומהנה, ללא כל חשש או פחד, וללא הסיכונים הכלכליים הכרוכים בשינוי כזה.

מנטורינג לקריירה, במה עוזר?
להתגבר על פחדים ומחסומים: מחזק לך את הביטחון העצמי וגורם להכיר בפוטנציאל האישי, ביכולות ובכישורים האמתיים שלך.

להיות מודעים לעצמך: להתחבר לאני הפנימי ולגלות מה אתה באמת רוצה, מה מלהיב וממלא אותך תשוקות.

לבחור ולשמור על מיקוד: לזהות, לבחור ולהחליט על כיוון מסוים וללכת אתו עד הסוף, מבלי להסס או להתפזר.

לשמור על מוטיבציה: להתמיד. לא להישבר ולא לוותר! להתגבר על מכשולים בדרך, לשאוב עידוד מבני משפחה וחברים, לדעת לבקש עזרה על מנת להצליח.

 

מנטורינג לקריירה, מה משך התהליך?
התהליך הוא קצר יחסית של חודשים ספורים. אך אנחנו לא עובדים עם חפצים אלא עם אנשים בעלי רגשות, לכן משך התהליך הינו אינדיבידואלי. התהליך מוכוון תוצאה שמוגדרת על ידך ונמשך כל עוד שנינו מרגישים שהוא משרת אותה. הוא מסתיים ברגע שמיצה את התוצאות שלשמן נולד.

 

קריירה היא חלק מהותי בחיינו. ברגע שאנחנו מגשימים את הרצונות והתשוקות שלנו אנחנו מאושרים וההשפעה ניכרת על יתר התחומים בחיינו.

 

הקשיבו למהפך המדהים של רונית גמליאל:  "אני מסתכלת לגמרי אחרת על החיים שלי"

 

זה הזמן שלכם לעשות שינוי ולחיות חיים מספקים ומהנים, בהם אתם ממשים את הפוטנציאל שלכם
.