קידום עסקים

קידום עסקים | קידום עסקי | קידום עסק

קידום עסקים – עסקים רבים נסגרים מדי שנה, אחרים בקושי שורדים ורק מעטים מצליחים ומתפתחים. הסיבות לכישלון עסקים הן רבות: חוסר מיקוד עסקי, ניהול לא נכון של התקציב, שיווק לא נכון של העסק, העדר בידול, פניה לקהל יעד לא מתאים.

מנטורינג קידום לבעלי עסקים מתבצע בכמה מישורים:

מערך שיווק עסקי: כדי לשווק עסק בצורה נכונה חייבים לפעול לפי תכנית שיווקית מסודרת לטווח ארוך, המותאמת לבעל העסק, לסוג העסק ולתקציבו. פעילות שיווקית כוללת: בניית אתר, נוכחות ברשתות החברתיות, יצירת רשימת תפוצה והשתתפות בכנסים ועוד

מיתוג ובידול:  כשמקימים עסק אחד מיני רבים בשוק רווי מתחרים, סיכוייו של אותו עסק לשרוד קלושים. כשמקימים עסק בתחום שאינו קיים או בנישה חדשה, תזהה ותמצא את קהל היעד שמחפש את המוצר או השירות שלך והפתרון שהוא נותן לבעיה או צורך. בעולם רווי מתחרים, שוני וייחודיות הם יתרון מהותי להצלחה עסקית.

שמירה על קשר עם הלקוח: עסקים רבים מזניחים את הקשר עם לקוח קיים ולא עושים מספיק כדי להשיג לקוחות חדשים. על ידי מנטורינג עסקי שיווקי תלמד דרכים לשמירת קשר עם לקוחות, כמו למשל: באמצעות בניית קהילה, כנסים אינטרנטיים או פיזיים, בניית מועדון לקוחות, פעילות מגוונות ברשתות החברתיות, מעקב אחר תגובות הלקוחות, הטבות שונות ועוד

פיתוח העסק:  כשמעגל הלקוחות מתרחב, אפשר להמשיך ולהרחיב את העסק. להוסיף מוצרים/שירותים, סניפים, לשלב רעיונות חדשים.

קידום עסקים

תמיכה רגשית: בעלי עסקים נתונים ללחצים רבים ונתקלים במשברים וקשיים שלעתים גורמים להם לוותר על העסק. המנטור מעניק להם אוזן קשבת, דחיפה קדימה ועידוד אשר עוזרים לצלוח את הקושי ולהמשיך לשלב הבא.

תמיכה מקצועית:  המנטור מאפשר לבעלי עסקים לראות את הדברים מזווית אחרת ובנקודת מבט רחבה יותר. בעלי העסקים זוכים למקור ידע עצום ולמגוון כלים לקידום העסק, להגדלת מעגל הלקוחות והרווחים.

אחרי שהבנו את הנאמר לעיל, הגיע הזמן לקדם את העסק שלך!

לקביעת פגישה לקידום העסק שלך, צרו קשר

ראו גם: פיתוח עסקי

שתפו ותהנו
קבלת מדריך חינם!
אסרטיביות עסקית

אלפי תכנים שיווקים, בחינם

אירועים קרובים

הישארו מעודכנים

רוצה לחשוב יחד איתי איך ליישם את שיטות השיווק המוצלחות שלי בעסק שלך?

רוצה לחשוב יחד איך ליישם את שיטות השיווק שלי בעסק שלך?

אשמח לשמוע, מה דעתך?