5 הפעילויות הראשונות של השנה לקידום העסק שלך

שנה טובה אנשים יקרים!
הימים הראשונים של השנה החדשה מלווים לרוב בהרבה התלהבות ומוטיבציה ואפילו ברצון עז לבצע או להשלים פעילויות שלא הצלחנו ב -12 החודשים הקודמים. במסר הראשון של השנה, אני שמחה להביא לידיכם כלי פנטסטי מהשולחן האישי שלי: נצלו את האנרגיות המחודשות ובצעו את חמש הפעילויות הפשוטות הבאות. תוך זמן קצר יחסית אתם תרגישו עלייה משמעותית בצמיחת העסק שלכם והנאה מופלאה בחיים האישיים שלכם!  זה מה שאני עושה בתחילת כל שנה. זה מה שאני ממליצה לכם לעשות. זה עובד נפלא!
המון הצלחה!

1. ערכו רשימה של מטרות
הרבה אנשים נוהגים להכין רשימת מטרות עוד לפני סיום השנה, בזמן שאחרים מעדיפים לנצל את האנרגיה המחודשת שמביאה איתה את השנה החדשה. אם אתם שייכים לקבוצה השנייה אני ממליצה בחום לערוך רשימה מפורטת של כל אותם הדברים או הפעילויות שאתם רוצים להשיג במהלך השנה. העתיקו את הרשימה 5 פעמים לפחות והדביקו אותה בכל מיני מקומות בבית שאתם נוהגים מבקרים הרבה, כמו: במקרר, בחדר שינה, בשירותים, במשרד, באוטו.

2. תתכננו את החופשה השנתית
בקצב המטורף שמתנהלים החיים של רובנו, חופשה שנתית הפכה לתבלין חיוני שמכניס הרבה מאוד התלהבות ואדרנלין לחיים של כולנו. רק לחשוב עליה מעביר אותנו למקומות נפלאים ולרוב להגשים חלומות נשחקים. לארגן סוג זה של חופשה באופן מושלם זו משימה שדורשת הרבה: בירור פרטים, התייעצויות, חוויות של אנשים ובכלל – הרבה מאוד פרטים שאנחנו חייבים להיות ערים להם. וזו הסיבה שהרבה אנשים נרתעים מהרעיון. וחבל. אם אתם מאלה, נצלו את האנרגיה הטובה של תחילת השנה ותתחילו לארגן את הטיול או חופשה שמזמן חלמתם. ודרך אגב… זה יכול להפוך להיות יופי של משימה משפחתית משותפת ומאחדת.

3. בחרו קורסים להתפתחות עסקית
שנה חדשה יכולה להיות הזדמנות מצוינת לעשות סדר, לרכז את כל הידע שלכם ולהתמקד, ללמוד מיומנויות חדשות, לשפר כישורים ולהקפיץ את העסק שלכם בכמה רמות. ישנן מספר דרכים לעשות זאת, אם כי הוכח כי הדרך היעילה ביותר היא להצטרף לקורס מב"מ הקרוב – למיקוד, בידול ומיתוג עסקי ולהתחיל להוביל בתחומכם, במקום להיות מובלים על ידי המתחרים שלכם.

4. התחילו לעשות פעילות גופנית
אם פעילות גופנית היא חלק משגרת היומיום שלכם המלצה זו אינה בשבילכם. אך, אם אתם מאלה ששכחתם את הפעם האחרונה שיצאתם לריצה קלה או שעשיתם ספורט כלשהו, כעת זו הזדמנות מושלמת להתחיל. נצלו את ההתלהבות של הימים הראשונים של השנה ובחרו להתחיל בפעילות גופנית. היא שתביא תועלת רבה לבריאות שלכם, אך גם להתנהלות האישית שלכם במהלך כל השנה.

5. חדשו את כלי העבודה שלכם
לא מחדשת לכם דבר: השוק העסקי הפך בשנים האחרונות לתחרותי יותר ויותר. בעלי עסקים שרוצים למשוך אליהם לקוחות חדשים, להגדיל הכנסות, להצליח יותר ואפילו להוביל בתחומם חייבים היום יותר מאי פעם להיות יצירתיים ומסוגלים להמציא את עצמם מחדש כל הזמן.
כיום, עסק דומה לאחר, הופך ל"עוד עסק", וככזה, ל"עוד עסק פחות". עסקים ששורדים עד שנעלמים.
מומלץ לנצל את תחילת השנה החדשה לזיקוק המיקוד העסקי שלכם ולחידוד הבידול הייחודי של העסק שלכם. לחצו כאן.
בעשותכם זאת, תכינו במו ידיכם את הקרקע לשנה של צמיחה וגדילה משמעותית לעסק שלכם.
בחרו להיות לראש ולא לזנב.

שלכם, גרסיאלה

שתפו ותהנו
קבלת מדריך חינם!
אסרטיביות עסקית

אלפי תכנים שיווקים, בחינם

אירועים קרובים

הישארו מעודכנים

רוצה לחשוב יחד איך ליישם את שיטות השיווק שלי בעסק שלך?

רוצה לחשוב יחד איך ליישם את שיטות השיווק שלי בעסק שלך?

אשמח לשמוע, מה דעתך?