3 עצות שיהפכו לנס כל חלום עסקי

יועץ עסקי | מנטורינג | קידום עסקי

העסק שלנו הוא הגשמה של חלום שחלמנו. חלום עסקי שאנחנו ממשיכים ליצור ולפתח מדי יום כדי להפיץ בעולם את האור הגדול והמיוחד שיש לנו לתת.

 

יחד עם זאת, כדי לקבל את אותו האור עלינו להיות מוכנים לקבל גם את החושך שבו הוא יכול לזהור ולזרוח. כך זה עובד בפיזיקה וכך זה בדיוק עובד גם עם העסק שלנו שבכל פעם מציב לנו אתגרים חדשים שמצמיחים אותנו.

לקראת חג החנוכה, אני מביאה לך 3 עצות מהשולחן האישי שלי, שיסייעו לך להפוך לנס כל חלום עסקי שלך:

1. תשאף תמיד להיות הגרסא הכי טובה של עצמך
הסביבה העסקית העכשווית היא מאוד תחרותית ודינמית ולכן, כדי להצליח להפוך את החלום עסקי שלך למציאות, אסור לקפוא על השמרים ולעמוד במקום. עמידה במקום = תקיעות

אז מה לעשות?
לעשות!  להפסיק להתלבט ולחכות.  העז לצאת לדרך ללא חששות.  מה כבר יכול לקרות?
הכי בטוח שתתקדם כמה צעדים.
איך מתחילים לעשות?
ברוח שמונת ימי החנוכה: קח יום אחד כדי לחשוב, לתכנן ולהגדיר מטלות שאותן תבצע בשבעת ימי העבודה הקרובים. קבע פגישות, תענה מיילים ופניות, עשה שיחות מכירה, תכתוב את המאמר שתכננת כבר מזמן – קבע זמן ביומן לכל משימה  וקבל החלטה שהשבוע – אתה מחויב.

חלום עסקי
הנס העסקי שלי

2. שמור על האיזון
עצמאים ובעלי עסקים קטנים מכירים את המצב: העבודה אף פעם לא נגמרת.  תמיד יש "עוד משהו" לעשות והרי העשייה הזו היא כל כולה בשבילנו. ולעתים, זה לא נגמר!
אז מה לעשות?
לזכור שאנחנו לא רק בעלי עסקים – אנחנו בני אדם עם משפחה, עם חברים ועם תחומי עניין נוספים ומאוד חשוב לשמור על איזון בין כל הרבדים שמרכיבים את החיים שלנו – זה בריא, זה ממלא אותנו, זה מעניין  ולפי הניסיון האישי שלי: זה מאוד משתלם.
חופשות, זמן איכות עם המשפחה, בילוי עם חברים, מנוחה ותחביבים שנעימים לנו וגורמים לנו לסיפוק – כל הדברים האלו ממלאים אותנו באנרגיה חדשה, וזו האנרגיה שאנחנו לוקחים איתנו כשחוזרים אל העסק.

3. להיעזר במנטור עסקי שיאיר לך את הדרך
שוק תחרותי, קושי בקבלת החלטות, הצורך למכור את עצמנו, חוסר ידע בשיווק או חוסר נסיון בכלים או בערוצים השיווקיים המתפתחים בקצב מואץ… העסק מעמיד אותנו בהתמודדויות שלא הכרנו בעבר.

אז מה עושים?
כדי לגדול במציאות שופעת מתחרים (למרות שהם לא תמיד טובים ממך מבחינת מקצועית!), להגיע ללקוחות חדשים ולהרוויח יותר – מבלי לעבוד בפרך ומבלי להרגיש עבד של העסק – מומלץ להיעזר במנטור מומחה לעסקים קטנים, בעל נסיון מוצלח מוכח בתחום שיתמוך בך ובעשייה שלך, ויקצר לך את הדרך אל ההצלחה העסקית והכלכלית.
ייעוץ ולווי עסקי שיווקי יעזור לך לזהות את הייחוד שלך שבזכותו לקוחות יבחרו דווקא בך, ויתווה עבורך את האסטרטגיה השיווקית הנכונה לך בהתאמה מלאה לצרכים, למטרות וליכולות הספציפיות שלך.

אני אישית לא מוותרת על הליווי של המנטורית שלי.  שמה דיאנה, היא גרה בקוסטה ריקה.  אנחנו מנהלות שיחות מנטורינג דרך האינטרנט. היא מלווה אותי מזה שנים. למרות שבעלי לא מבין למה אני צריכה אותה… ליווי של מנטור – אותו ניתן לשאול, להתייעץ, ולשתף.  שמחויב לי ולהצלחה שלי – זה ללא ספק – אחד מסודות ההתפתחות וההצלחה של העסק שלי.
מזמן הבנתי שגם אם הסביבה "יודעת" להציע, היא לא תמיד יודעת מה נכון עבורי או עבור העסק שלי.

מנטורינג עסקי שיווקי – זה אחד משירותי הדגל שאני מעניקה ללקוחותיי, והתוצאות מורגשות אצל כל אחד מהם.

אז לקראת חנוכה, אני מאחלת לך הרבה סיפוק והצלחה בהפצת האור הייחודי שלך והרבה שמחה והנאה מהאהבה של המשפחה והחברים המקיפים אותך.

שלך, גרסיאלה

שתפו ותיהנו

רוצה לחשוב יחד איך ליישם את שיטות השיווק שלי בעסק שלך?

קבלת מדריך חינם!
אסרטיביות עסקית

אלפי תכנים שיווקים, בחינם

אירועים קרובים

הישארו מעודכנים