להעז

האם להעז לחלום משמעו לתת דרור למחשבות, להאמין בדרך ולעשות כל שביכולתי להגשמתו?
לפרוץ גבולות ולצאת ממקום השגרה, לפעול ממקום חדש תוך כדי למידה על עצמי את מה שלא ידעתי אתמול, ולא לפחד לדעת עליו היום, להאמין בדרך ולשנות את התוצאות?

האם להעז זה אומר חוסר אחריות, ולתת לפחד מימד חדש? אני יכולה, מסוגלת ורוצה לעשות.
האם לא לקבל אישור מהסביבה על מה שהם אומרים, לתת לעצמי חשיבות ומקום ראשון בסדר העדיפויות, להשפיע על חיי כי אינני יודעת מה יקרה מחר?

האם להעז לבקש סליחה מחבר או מכר ישן שאולי בו פגעתי, או עבר הרבה זמן ולא דברנו והיום למדתי שאני מתגעגעת אליו מאוד?
האם לתת מעצמי, להעניק אהבה משמע שאני נכנעת להקשיב וללמד מה באמת כואב, מה מפריע
ולתת כתף וחיבוק, ללא מילים, משמעו אתה מאוד חשוב לי.

 

האם העצה הכי טובה הינה להיות שם בשבילו ברגעים הקשים, להחזיק את היד ולהעניק לו את התחושה "אתה לא לבד" תמלא את ליבנו בסיפוק והנאה כי עברנו את המכשול ביחד ונביט לאחור ואז יצוץ הניצוץ,  האור בתוך החשכה.

האם להכיר בטעות פותחת עבורנו דלת והזדמנות חדשה, מרחיבה גבולות ואופקים חדשים ללמוד ולצאת לדרך חיים שתוביל למערכות יחסים טובות ונעימות, תיצור עבורנו מקום חדש של סובלנות והכלה להכיר את הסביבה הקרובה והרחוקה.

האם להעז ולשנות הרגלים משמע לשאוף לחיים טובים ומאושרים יותר, מה שעוצר בעדנו לראות את הדרך ולשנות הרגלים ישנים שדי תקעו בחיים, לרצות את מה שלא היה עד היום, לצאת לדרך, ולפעול מתוך צמצום הפערים ליעדים ברורים.

האם להעז לומר את מה שאני רוצה או חושבת משמע שאני מתנשאת ולא מתחשבת להיות ברורה לעצמי, לפעול ממקום נקי ויושר פנימי, לכבד את הסביבה ומי שעומד מולי תוך הכרת תודה למה שהוא חושב ואומר- תיצור הזדמנות חדשה להכרה ומערכת יחסים חדשה?

האם להעז לכבד ולהוקיר את היושב מולי אינה הדרך הטובה ביותר לקבל כבוד הערכה וליצור סביבה נעימה מתחשבת, תומכת ואוהבת – תשנה את הגישה בקבלת ההחלטה ותיצור הרחבת גבולות ויכולות שלי עם עצמי.

האם להעז להיות בחוסר שליטה וחוסר ודאות לא תוביל אותנו למחוזות מרתקים שיצרו בנו את המוטיבציה לנסות ולהגשים את הייעוד שלנו בחיים, להאמין באור הירח שהוא רק בשבילנו, ושהשמש יוצאת בכל בוקר לחמם את ליבנו תעלה חיוך על פנינו ותעשיר את היום החדש שלפנינו.

 

האם להעז ולשאוף להצליח משמעו לא לתת לכישלונות לעצוב אותי, אלא ללמוד ולעשות טוב יותר את מה שלא הצליח, להבין שהכישלון הוא חלק ניכר בהצלחה שלי בחיים, להוקיר, לכבד ולהבין כדי לא לחזור על הכישלון בעתיד.

 

האם להעז לאהוב את עצמי לטוב ולרע זה אומר שלא שיניתי את דרכי, לא למדתי על עצמי, לא הפקתי לקחים, לא כיבדתי את אמונתי, לא הבעתי סובלנות לעצמי.

 

כאשר אנו נותנים תשובות לשאלות הרבות מבינים שהצורך לקום ולעשות, לשנות ולחלום, לרצות להצליח הוא בגדר קבלת החלטה בלבד, ומשם לקחת אחריות על חיי משנה את לוח התוצאות. והסיפוק לא מאחר להגיע.

ברגע שאנו מדמיינים את מי שאנחנו רוצים להיות – מתוך צמצום הפערים – אנו מריחים וטועמים מה אנחנו רוצים להיות בעתיד – שהוא כאן ועכשיו – ממלאים את עצמנו בהרבה מוטיבציה פועלת ועושה תוך האמונה כי היינו שם, הרחנו את הריחות והאושר באותם הרגעים.

כאשר אני בוחרת לעצמי שאני רוצה חיים טובים, מלאים, מרגשת את לבי. אני יודעת שהחל מרגע זה אני עושה ואעשה הכל כדי להצליח בדרכי, ביעד, במטרה.

לי זה מצליח.  אני מאמינה שגם לכם יצליח ברגע שתחליטו.

 

 

אני כאן עבורכם, תמיד
גרסיאלה שפירו-גולדמן
המנטורית הנאמנה להצלחה ולאושר שלך!
צרו איתי קשר: 050-6660746

שתפו ותיהנו

רוצה לחשוב יחד איך ליישם את שיטות השיווק שלי בעסק שלך?

קבלת מדריך חינם!
אסרטיביות עסקית

אלפי תכנים שיווקים, בחינם

אירועים קרובים

הישארו מעודכנים